„Dzień Dziecka dla zawodników i rodziców”

W dniu 29.05.2016r. (niedziela) na stadionie Wdy w godzinach 15:00 – 18:00 Nasz Klub organizuje Dzień Dziecka dla najmłodszych grup młodzieżowych. W wyznaczonym czasie odbędą się liczne atrakcje dla zawodników. Każdy zawodnik ubiera się w sprzęt treningowy Nike - tego dnia rozegramy również mały turniej piłkarski. Ponadto chętni rodzice również mogą ubrać się na sportowo, aby wziąć udział w konkursach.

Nasz zespół rozpoczyna Dzień Dziecka od wspólnego grilla o godz. 15:00 (zbiórka na Wdzie o 14:50).  Klub zapewnia kiełbaski na grilla tylko dla zawodników. Dla rodziców oraz pozostałych dzieci (rodzeństwo) możliwość kupna na miejscu. Następnie krok po kroku zapewniane będą atrakcje dla dzieci. Obecność obowiązkowa.