Finał Pucharu Polski

W środę o godzinie 17.00 Wda zagra rewanżowe spotkanie finału Pucharu Polski na szczeblu województwa z Mustangiem Ostaszewo. W pierwszym meczu tych zespołów Wda wygrała na wyjeździe aż 5-1 i chyba nikt nie wierzy w to by mogła roztrwonić taką zaliczkę w meczu przed własną publicznością. Mustang jest rewelacją obecnych rozgrywek pucharowych, w których wyeliminował już po drodze do finału kilka zespołów z wyższych lig, jednak tym razem wydaje się, że ambitny zespół spod Torunia nie będzie miał szans na sprawienie kolejnej sensacji. Wda natomiast jest blisko zdobycia pucharu po raz trzeci w historii i to po raz trzeci z rzędu. Oprócz nagród za jego zdobycie dostanie także przepustkę do rozgrywek centralnych o Puchar Polski w przyszłym sezonie. Mecz rundy wstępnej tych rozgrywek zaplanowany został już na 15. lipca. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków sportu na wielkie święto piłkarskie w Świeciu, środa godzina 17.00 rewanżowy mecz finałowy Wda – Mustang, wstęp wolny dla wszystkich.