Komunikat Zarządu

Szanowni Państwo,

przypominamy, że Zarząd KS Wda wprowadził nowe umowy członkowskie dla zawodników sekcji piłki nożnej. W celu pobrania i podpisania nowej umowy wystarczy podejść do biura KS Wda w godzinach od 8-16 w dni powszednie, lub skontaktować się z Koordynatorem Sekcji Panem Cezarym Gładkiem. Wszelkie informacje można uzyskać też pod numerem telefonu koordynatora 501-026-040. Opłata członkowska wynosi 90 zł i wpłacamy na nowe konto.
Numer Konta: 91 1090 1678 0000 0001 3407 3110
W tytule wpisać: Rok urodzenia, Imię i Nazwisko dziecka oraz miesiąc. (2006, Jan Kowalski, Marzec).

Informujemy, że istnieje możliwość obniżenia opłaty członkowskiej dla zawodników dojeżdżających oraz będących w trudnej sytuacji rodzinnej (należy złożyć wniosek w biurze klubu KS Wda).