Piłkarski weekend

Przed nami kolejny piłkarski weekend na obiektach świeckiej Wdy. Już w sobotę o godzinie 15.00 w ramach rozgrywek III ligi Wda zmierzy się z rezerwami Pogoni Szczecin. Dla drużyny Marka Końko będzie zatem okazja na rewanż za porażkę jesienią w Szczecinie 2-4. Obie drużyny wiosną mają kłopoty ze zdobywaniem punktów a w tabeli mają nie dużą przewagę nad strefą spadkową. Obecnie Wda uzbierała tylko o 2 oczka więcej od swojego sobotniego rywala. Zatem mecz z Pogonią II będzie niezwykle istotny dla układu dolnej części tabeli. Sobotni pojedynek jako sędzia główny poprowadzi Pan Kamil Rybiński z Gdańska.
Derbowe spotkanie czeka natomiast w niedzielę juniorów młodszych rywalizujących w Centralnej Lidze Juniorów Młodszych. Punktualnie o godzinie 16.00 zmierza się oni z CWZS Bydgoszcz. Z tym zespołem drużyna Tomasz Płacheckiego walczyła w ubiegłej rundzie o awans do CLJ i zanotowała bezbramkowy remis. Spotkanie Wdy z CWZS Bydgoszcz sędziował będzie Pan Sylwester Rasmus z Kończewic.