Komunikat Zarządu

W dniu wczorajszym odbyło się kolejne spotkanie zarządu piłki nożnej na którym jednogłośnie ustalono co następuje.
1. Rodzice z rocznika 2002,2004,2006 którzy nie dostarczą do 20 czerwca podpisanej nowej umowy członkowskiej w ilości minimum 12 zawodników w grupie( ustalenia prawne ) oraz uregulowanej wpłaty od m-c marzec w wysokości 90 zł dana drużyna nie zostanie zgłoszona do rozgrywek 2017/18 KPZPN. Rodzice którzy podpiszą umowę oraz uregulują wpłaty a nie będzie wystarczająca liczba 12 zawodników w danej grupie przejdą automatycznie do innego rocznika.
2.Jeżeli w danej grupie rodzic nie podpisze nowej umowy członkowskiej ( a opłaca wpłaty regularnie) także zawodnik nie zostanie zgłoszony do rozgrywek 2017/18 KPZPN. Nie ma wyjątków! Termin ostateczny na podpisanie nowej umowy członkowskiej 31 lipiec 2017.